Wczorajszy znakomity koncert Łukasza Szubskiego pn. Szubski Piano Cover w ramach cyklu Scena/anecS pozostanie w naszej pamięci na długo. Utwory legendarnych wykonawców rockowych w jego wykonaniu zaczarowały publiczność, która zasiadła na scenie wraz z artystą.

Na scenie Pałacu Kultury Zagłębia można było usłyszeć Metallikę, Nirvanę, Deep Purple, Erica Claptona i 12 innych znanych artystów, a wszystko to w aranżacjach stworzonych przez dąbrowskiego pianistę i w otoczeniu zaplecza sceny. Jego muzyka w połączeniu z grą świateł przeniosła widzów w inny świat. Oni z kolei odwdzięczyli się Łukaszowi Szubskiemu owacjami na stojąco. Dodatkową atrakcją w czasie koncertu było uruchomienie sceny obrotowej – prawdopodobnie pierwszy raz w historii została ona uruchomiona z 100 osób, siedzącymi na niej.

Było fantastycznie! Chcemy więcej! Dlatego 29 marca o 18:00 na tej samej scenie zobaczymy Kwartet Darka Ziółka w premierowym koncercie Muzyczne dialogi.

Fot.: Marek Wesołowski


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.