6 marca w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbędą się bezpłatne diagnozy i zajęcia logopedyczne dla dąbrowskich przedszkolaków i uczniów.

Porady będą udzielane w godz.8-17. Zgłoszenia udziału pod numerem 512 996 494 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Diagnozy i zajęcia zostaną przeprowadzone przez neurologopedów i logopedów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Odbędą się w ramach Europejskiego Dnia Logopedy. Akcja ma na celu ułatwienie osobom z zaburzeniami mowy dostępu do profesjonalnej diagnozy, rozpowszechnianie wiedzy logopedycznej oraz stworzenie warunków do szybkiej konsultacji i diagnozy, a także pomoc zainteresowanym w rozwiązywaniu problemów z komunikacją.

SOSW mieście się w Dąbrowie Górniczej przy ul. Swobodnej 59.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.