Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Dąbrowa Górnicza

Policjanci z Dąbrowy Górniczej proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu 32-letniej Dominiki Wieczorek oraz jej 7-letniego syna Ignacego, którzy wyszli w dniu 3 marca br. z miejsca aktualnego pobytu w Dąbrowie Górniczej – Strzemieszycach i od tego czasu nie nawiązali kontaktu z rodziną.

O zaginięciu 32-letniej mieszkanki Dąbrowy Górniczej i jej 7-letniego synka policję zaalarmowała wczoraj jej najbliższa rodzina. Pani Dominika Wieczorek ubrana była w czarną z białym kołnierzem zimową kurtkę puchową do kolan, biały sweter z kapturem, spodnie leginsy koloru granatowego i czarne trampki.

Rysopis zaginionej kobiety:

  • wzrost ok. 165 cm
  • oczy szare
  • sylwetka otyła
  • waga około 75 kg
  • włosy do ramion, czarne, farbowane

Wszelkie informacje na temat zaginionych można przekazywać telefonicznie pod numerem telefonu 32 63 94 252, 32 63 94 255 lub 112, bądź też osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Piłsudskiego 11

Jak ustalili policjanci Pani Dominika Wieczorek wraz z dzieckiem może przebywać na terenie Sosnowca.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.