Ubiegły weekend w Pałacu Kultury Zagłębia stał pod znakiem teatru i muzyki, i rozpoczął się w piątek 8 marca od spektaklu Jaskiniowcy, a zakończył 10 marca koncertem Andrzeja i Mai Sikorowskich.

Nie można zapomnieć również o obchodach Dnia Kobiet w placówkach PKZ, które łączyły ze sobą wszystkie elementy szeroko pojętej sztuki.
W Helikonie program był bardzo różnorodny stylistycznie, bowiem ze sceny popłynęły szlagiery z dwudziestolecia międzywojennego, utwory operetkowe, folkowe i popowe. Takie menu piątkowego koncertu zapewniło publiczności moc wrażeń i mnóstwo miłych chwil.

W piątek i sobotę na dużej scenie Sali Teatralnej mieliśmy okazję zobaczyć dwa tytuły teatralne – Jaskiniowców oraz Kłamstwo. Obie sztuki utrzymane w gatunku komedii, co musiało zakończyć się gromkimi oklaskami oraz salwami śmiechu. Po emocjach związanych z teatrem przyszła pora na duet, który w Dąbrowie Górniczej jest już dobrze znany. Maja i Andrzej Sikorowscy ponownie zaczarowali swoich lokalnych wielbicieli własnymi piosenkami, jak również repertuarem Grupy Pod Budą.

Przed nami kolejny tydzień marca i kolejne wydarzenia, która można znaleźć w zakładce „Repertuar”.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.