Mundurowi z dąbrowskiego garnizonu cyklicznie biorą udział w Targach Pracy i Praktyk Studenckich w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. To już XII tego typu przedsięwzięcie. I tym razem młodzi ludzie mogli odwiedzać policyjne stoisko i dowiedzieć się, jak wstąpić w szeregi policji.

W Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej odbyły się już XII Studenckie Targi Pracy i Praktyk. W czasie ich trwania można było uczestniczyć w wykładach, warsztatach oraz szkoleniach, prowadzonych przez przedsiębiorców oraz instytucje działające na terenie województwa śląskiego. Targi pracy, to jedna z najpopularniejszych form promocji, z której chętnie korzystają pracodawcy poszukujący pracowników. To świetna okazja dla studentów i absolwentów, aby w tym samym miejscu i czasie poznać oraz porównać aktualne oferty pracy oraz porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom. Wśród prawie 50 wystawców znaleźli się również policjanci z komendy miejskiej w Dąbrowie Górniczej, którzy na swoim stoisku promowali służbę w policji, a także możliwość odbycia stażu.

  • policjant rozmawia ze studentkami
  • policjant rozmawia ze studntami
  • policjant rozmawia ze studentami
Ładowanie odtwarzacza...

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.