Stróże prawa z zespołu wywiadowców prewencji dąbrowskiego garnizonu policji zatrzymali mężczyznę, który kierował renaultem clio mimo zakazu wydanego przez sąd. Okazało się, że będzinian poszukiwany był też celem odbycia kary aresztu oraz celem doprowadzenia do prokuratury w Pińczowie. Teraz odpowie również za złamanie wyroku sądu, grozi za to do 3 lat więzienia.

Do zatrzymania poszukiwanego 40-latka doszło wczoraj wieczorem przed godz. 20.00 na ul. Adamieckiego w Dąbrowie Górniczej. Wywiadowcy prewencji z dąbrowskiego garnizonu obserwując parkingi osiedlowe postanowili zatrzymać do kontroli drogowej renaulta clio. Za kierownicą osobówki siedział mężczyzna, który jak się okazało po sprawdzeniu prowadząc auto złamał prawomocny wyrok sądu. Mieszkaniec Będzina poszukiwany był też celem odbycia 182 dni kary aresztu oraz celem doprowadzenia przed oblicze prokuratora w Pińczowie. Teraz dodatkowo może spędzić 3 lata pozbawienia wolności za złamanie wyroku.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.