Empatia to umiejętność zrozumienia innych ludzi oraz zdolność współodczuwania z nimi ich uczuć i emocji. Jest to dar wczuwania się w sytuację innych ludzi i zrozumienia motywów nimi kierujących, jako źródeł ich decyzji i postaw.

 

Spotkanie z Jackiem Jakubowskim, organizatorem Festiwalu Empatii w Działaniu w Warszawie, odbędzie się 13 listopada 2019 r. (w środę) o godz. 17.00 w Pałacu Kultury Zagłębia. Organizatorami spotkania są twórcy Festiwalu Empatii, który niedawno odbył się w naszym mieście.

Na spotkaniu poruszymy istotne dla każdego człowieka tematy. Porozmawiamy o tym, dlaczego empatia jest tak ważna w dzisiejszych czasach. Nasz gość opowie również o swoich doświadczeniach i planach na przyszłość.

Jacek Jakubowski – psycholog, współwłaściciel i Superwizor Grupy TROP – firmy założonej ponad 20 lat temu z myślą o ludziach. Zrzesza ona specjalistów, których łączy wspólna metodologia oraz podejście oparte na empatii.
Założył OGÓLNOPOLSKĄ SPOŁECZNĄ KOALICJĘ NA RZECZ WSPÓŁPRACY OPARTEJ NA EMPATII.
Doświadczony mentor i coach pracujący z najwyższą kadrą menedżerską. Zajmuje się m.in. budowaniem i realizacją Strategii Rozwoju Społecznego, szkoleniami z zakresu zarządzania zmianą, aktywizacji, budowania współpracy w strukturach sieciowych, rozwijania umiejętności psychospołecznych oraz wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u!