Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego dąbrowskiego z dąbrowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który kierował osobowym volkswagenem passatem pod wpływem alkoholu oraz mimo zakazu wydanego przez sąd. 35-latkowi grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Do interwencji stróżów prawa doszło wczoraj przed godz. 22.00 na ul. Adamieckiego. Tam funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej audi volkswagena passata. Za kierownicą osobówki siedział 35-letni mężczyzna. Okazało się, że dąbrowianin prowadził auto posiadając prawie 2,5 promila alkoholu w swoim organizmie. Szybko też na jaw wyszło, że prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Zawierciu posiada zakaz kierowania pojazdami. Mężczyzna odpowie za jazdę po alkoholu i złamanie wyroku sądu. Grozi za to do 5 lat więzienia.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.