Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Dąbrowa Górnicza

W poniedziałek odbędzie się spotkanie online z cyklu Biznes Mixer. To ciekawa propozycja dla zainteresowanych przedsiębiorczością i możliwościami, jakie dają rozwiązania informatyczne.

22 lutego o godz.18 odbędzie Biznes Mixer, poświęcony rozwiązaniom dla biznesu, jakie daje Office 365. Tematem powinni zainteresować się prowadzący działalności gospodarczą i ci, którzy dopiero to planują.

Biznes Mixer to cykliczne wydarzenie organizowane przez Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości. Jego trzynaste wydanie, 22 lutego, poprowadzi Marta Czapik z firmy Legalna Marta. W jego trakcie opowie o możliwościach, jakie, nawet niewielkim firmom, daje Office 365. Temat zostanie przedstawiony w sposób przystępny i zrozumiały, bez użycia technicznego i marketingowego języka.

Spotkanie odbędzie się na facebook`owym profilu Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości www.facebook.com/Dabrowski.Inkubator.Przedsiebiorczosci Początek o godz.18.

Biznes Mixer przybliżający tematykę związaną z Office 365 to ciekawa propozycja dla prowadzących interesy, ale również dla tych, którzy dopiero planują wejście do świata biznesu. Wszyscy, którzy mają firmę w Dąbrowie Górniczej krócej niż 5 lat albo zastanawiają się nad otwarciem działalności, powinni zainteresować się Pakietem Młodego Przedsiębiorcy. To program scalający wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Więcej informacji na stronie pmp.dabrowa-gornicza.com

fot. pixabay.com