Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Dąbrowa Górnicza

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich osób związanych z edukacją – dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. To również czas podziękowań za pracę włożoną w edukację i wychowanie dzieci i młodzieży wszystkim tym, którzy z poświęceniem i niezwykłym zaangażowaniem dbają o wszechstronny rozwój młodego pokolenia, od którego już niedługo będzie zależała przyszłość naszego miasta, regionu i kraju.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju nie odbędzie się coroczna uroczysta gala wręczenia nagród, dlatego postanowiliśmy opublikować nazwiska dyrektorów i nauczycieli nagrodzonych w 2020 roku Medalem Komisji Edukacji Narodowej, Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej, Nagrodą Śląskiego Kuratora Oświaty oraz Nagrodą Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza. Z tej okazji życzymy sukcesów w pracy zawodowej – wytrwałości i dalszego pielęgnowania pasji wszystkim pracownikom placówek oświaty.

Medal Komisji Edukacji Narodowej:

  • Barbara Szwajczewska – dyrektor – Przedszkole nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Anna Caputa – wicedyrektor – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Joanna Kańska – wicedyrektor – I Liceum Ogólnokształcące
  • Dariusz Ziółek – wicedyrektor – Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej
  • Aneta Cupiał – nauczyciel – V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Katarzyna Jasiak – nauczyciel – I Liceum Ogólnokształcące
  • Ewa Król – nauczyciel – V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Magdalena Michałczyk – nauczyciel – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Michał Rabsztyn – nauczyciel – Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Sebastian Siwek – nauczyciel – Zespół Szkół Technicznych
  • Joanna Słoń – nauczyciel – Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej
  • Małgorzata Windys – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 3
  • Grzegorz Wiończyk – nauczyciel – Zespół Szkół Ekonomicznych

Nagroda Ministra Edukacji Narodowej

  • Violetta Trzcina – dyrektor – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Tomasz Woźniak – dyrektor- Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Anna Madejska-Bąk – nauczyciel – I Liceum Ogólnokształcące
  • Violetta Rusek – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 13

Nagroda Śląskiego Kuratora Oświaty

  • Ewa Wojańczyk – dyrektor – Przedszkole nr 11
  • Aleksandra Dul – nauczyciel – I Liceum Ogólnokształcące
  • Agnieszka Łój – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 13

Nagroda Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza

  • Joanna Kusak – dyrektor – Przedszkole nr 9
  • Barbara Szwajczewska – dyrektor – Przedszkole nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Małgorzata Żarnowiecka – dyrektor – Przedszkole nr 39
  • Maciej Szaniawski – dyrektor – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
  • Katarzyna Borzęcka – dyrektor – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6
  • Adam Ćwik – dyrektor – Szkoła Podstawowa nr 10
  • Alicja Haberko – dyrektor – Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Monika Jagodzińska – dyrektor – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
  • Ewa Stawicka – dyrektor – Szkoła Podstawowa nr 30
  • Elżbieta Pełka – dyrektor – Zespół Szkół nr 4
  • Beata Bończak – dyrektor – I Liceum Ogólnokształcące
  • Anna Gołkowska – dyrektor – Zespół Szkół Muzycznych
  • Danuta Łypacz – nauczyciel – Przedszkole nr 4
  • Elżbieta Łopatka – nauczyciel – Przedszkole nr 10
  • Tamara Miśkowicz – nauczyciel – Przedszkole nr 11
  • Małgorzata Bałchan – nauczyciel – Przedszkole nr 12
  • Dagmara Tomasik – nauczyciel – Przedszkole nr 12
  • Joanna Ligenza – nauczyciel – Przedszkole nr 14
  • Mariola Lubińska – nauczyciel – Przedszkole nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Marzena Wojnicka – nauczyciel – Przedszkole nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Beata Frankiewicz – nauczyciel – Przedszkole nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Aneta Liczban – nauczyciel – Przedszkole nr 33
  • Beata Bogdanow – nauczyciel – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
  • Agnieszka Malinka – nauczyciel – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
  • Dorota Spałkowska – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 3
  • Agnieszka Kowalczyk – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 7
  • Patrycja Wieczorek – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 7
  • Agnieszka Kusz – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 8
  • Ilona Jeziorowska – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 10
  • Joanna Prychodko – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 10
  • Wioletta Pilzak – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 10
  • Mariola Ociepka – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 10
  • Marta Jamrozy – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 11
  • Małgorzata Szarawarska – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 12
  • Dagmara Czerwiec – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 12
  • Iwona Łabędzka – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 13
  • Ewa Pajurek – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 13
  • Dorota Sekita – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 13
  • Barbara Grosicka – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 13
  • Monika Klimczak – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi
  • Elżbieta Ratajczyk-Gajda – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Przedszkolnymi
  • Anna Siwiła – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 18
  • Małgorzata Polak – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Marta Sierpińska – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Filomena Pawlik – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Sylwia Dębska – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Przedszkolnymi
  • Iwona Zub – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Przedszkolnymi
  • Edyta Brańka-Paw – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
  • Dorota Cebo – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
  • Ewa Stańko – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 29 z Oddziałami Sportowymi
  • Violetta Suwała-Musielak – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 30
  • Anna Kulczycka – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 30
  • Marzena Skubera – nauczyciel – Szkoła Podstawowa nr 30
  • Edyta Pasamonik- nauczyciel – Zespół Szkół nr 4
  • Marzena Rybczyńska – nauczyciel – Zespół Szkół nr 4
  • Anna Ryś – nauczyciel – Zespół Szkół nr 4
  • Monika Szczubiał – nauczyciel – Zespół Szkół nr 4
  • Artur Kieljan – nauczyciel – Zespół Szkół Sportowych
  • Tomasz Cieślak – nauczyciel – Zespół Szkół Sportowych
  • Sylwia Czarnik – nauczyciel – Zespół Szkół Sportowych
  • Dorota Przewieźlik – nauczyciel – Zespół Szkół Sportowych
  • Dorota Rolak – nauczyciel – Zespół Szkół Sportowych
  • Dariusz Sobieraj – nauczyciel – Zespół Szkół Sportowych
  • Ewa Pawik – nauczyciel – I Liceum Ogólnokształcące
  • Małgorzata Hat – nauczyciel – I Liceum Ogólnokształcące
  • Monika Muszkat-Zielińska – nauczyciel – I Liceum Ogólnokształcące
  • Marta Archman-Orczykowska – nauczyciel – II Liceum Ogólnokształcące
  • Mariola Babiarz – nauczyciel – II Liceum Ogólnokształcące
  • Jolanta Janus – nauczyciel – II Liceum Ogólnokształcące
  • Klarysa Sosnowska – nauczyciel – II Liceum Ogólnokształcące
  • Dorota Tuszycka – nauczyciel – II Liceum Ogólnokształcące
  • Anna Zasucha – nauczyciel – II Liceum Ogólnokształcące
  • Małgorzata Zaporowska – nauczyciel – III Liceum Ogólnokształcące
  • Ewa Król – nauczyciel – V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Emilia Fryżlewicz – nauczyciel – V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Janusz Siwiorek – nauczyciel – V Liceum Ogólnokształcącez Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Małgorzata Olesińska-Jopek – nauczyciel – V Liceum Ogólnokształcące – z Oddziałami Dwujęzycznymi
  • Aleksandra Szyba – nauczyciel – Zespół Szkół Technicznych
  • Dorota Lenartowicz – nauczyciel – Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Mariola Nowak – nauczyciel – Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Piotr Nowak – nauczyciel – Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Grzegorz Wiończyk – nauczyciel – Zespół Szkół Ekonomicznych
  • Anna Bojanek – nauczyciel – Techniczne Zakłady Naukowe
  • Agata Gołek – nauczyciel – Zespół Szkół Muzycznych
  • Emilia Szeruga-Maślak – nauczyciel – Zespół Szkół Muzycznych
  • Kamil Taborek – nauczyciel – Zespół Szkół Muzycznych
  • Justyna Służalec – nauczyciel – Zespół Szkół Muzycznych
  • Agnieszka Budny – nauczyciel – Zespół Szkół Plastycznych
  • Łukasz Kawka – nauczyciel – Zespół Szkół Plastycznych
  • Sylwia Pałuchowska – nauczyciel – Zespół Szkół Plastycznych
  • Marcin Korek – nauczyciel – Zespół Szkół Plastycznych
  • Ewelina Sobczyk-Podleszańska – nauczyciel – Zespół Szkół Plastycznych
  • Danuta Krzystanek-Żak – nauczyciel – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Magdalena Podsiadło – nauczyciel – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Urszula Czerwińska – nauczyciel – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dziecii Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Katarzyna Zmysłowska – nauczyciel – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dziecii Młodzieży Niepełnosprawnej
  • Dariusz Szweda-nauczyciel-Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej
  • Marzena Noga-nauczyciel-Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna