Nowoczesne panele winylowe pozwalają na wykonanie nawierzchni o stylowym wyglądzie doskonale imitującym różne materiały. Gdy chcesz cieszyć się z piękna drewna lub marmuru w swoim domu, ale nie chcesz za nie przepłacać, postaw na panele winylowe!

Naturalne materiały takie jak drewno lite czy kamień mogą kosztować bardzo dużo. Co więcej, są one również wymagające w montażu oraz w pielęgnacji.

Właśnie dlatego tak wiele osób korzysta obecnie z alternatywnych materiałów, na przykład takich jak panele winylowe. Dzisiaj możemy kupić je w wielu interesujących wzorach do wyboru – także świetnie imitujących naturalne materiały kosztujące o wiele więcej.

Wtedy, gdy chcemy zdecydować się na podłogi winylowe Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie możemy je zakupić. Tutaj sprzedaż prowadzi firma Dekorus, która oferuje wysokiej klasy panele Quick Step.

Panele winylowe – drewno, kamień, a może beton?

Panele winylowe – stylowe wzory do każdego wnętrza!

Gdy chcemy wybrać elegancką podłogę do salonu, sypialni, ale też do kuchni czy do łazienki, wówczas panele podłogowe winylowe mogą być strzałem w dziesiątkę! Tego rodzaju podłogi sprawdzają się w różnych wnętrzach – także tam, gdzie pojawia się wilgoć, ponieważ są to panele wodoodporne.

Ze względu na swoją wysoką odporność na zarysowania podłogi winylowe świetnie sprawdzają się także tam, gdzie nawierzchnie te są intensywnie użytkowane, na przykład w przedpokojach, na schodach, a także w biurach czy w sklepach.

Przykładowo, panele zaliczane do kolekcji Quick Step Livyn posiadają specjalne powłoki wykończeniowe, które chronią je przed zarysowaniami oraz plamami. Co więcej, podłoga winylowa jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości – nie wymaga żadnych szczególnych prac pielęgnacyjnych.

Jeśli zatem szukamy pomysłu na wykończenie domu czy mieszkania, także w trakcie remontu, w takim przypadku panele Quick Step Warszawa mogą świetnie się sprawdzić!

Panele winylowe – doskonała imitacja natury!

Gdy liczy się estetyka i komfort, winylowe panele podłogowe sprawdzą się kapitalnie. Dzięki specjalnemu wykończeniu nawierzchni oraz fotorealistycznym nadrukom panele winylowe Quick Step do złudzenia przypominają naturalne materiały, na przykład drewno czy kamień.

W kolekcjach producentów, na przykład firmy Quick Step, możemy znaleźć szeroką gamę wzorów. Są to panele imitujące głównie dąb w różnych wybarwieniach oraz o różnych fakturach, dlatego możemy łatwo dopasować do każdego wnętrza takie podłogi z winylu. Doskonale sprawdzą się zarówno w aranżacjach eleganckich, na przykład nowojorskich czy francuskich, jak również tych rustykalnych, skandynawskich czy loft.

Warto także wskazać, że panele winylowe Warszawa są bardzo przyjemne w dotyku – nie są tak chłodne jak laminowane panele podłogowe czy glazura imitująca drewno czy kamień, dlatego można wygodnie chodzić po nich boso.

Ile zapłacimy za dobrej jakości panele winylowe?

Gdy chodzi o panele winylowe opinie potwierdzają, że to atrakcyjna propozycja do różnych aranżacji. Warto postawić wtedy na materiały wysokiej jakości, na przykład Quick Step winyl. Z jakimi kosztami trzeba się wówczas liczyć?

Gdy chodzi o panele winylowe cena wynika głównie z jakości materiałów. Zatem za panele winylowe ceny rozpoczynają się najczęściej od około 100 złotych za metr kwadratowy. Gdy chcemy zdecydować się na panele renomowanych producentów, na przykład Quick Step Warszawa, ceny mogą wynosić już około 150-160 złotych za metr kwadratowy.

Dokładne ceny i ekspozycje paneli możemy zobaczyć w salonach sprzedaży, na przykład w salonie Dekorus w Warszawie.