Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Dąbrowa Górnicza

Przedsiębiorstwa, duże biura, galerie i markety, a także hale produkcyjne. Obiekty o bardzo dużej powierzchni wymagają nowoczesnego i zautomatyzowanego sprzętu czyszczącego. Ważnym urządzeniem jest zamiatarka przemysłowa, która została stworzona do szybkiego i łatwego zamiatania oraz zbierania śmieci na dużych powierzchniach. Do dyspozycji klientów pozostaje bogaty asortyment takich urządzeń. Co powinniśmy wiedzieć przed wyborem konkretnego modelu?

Jak działa zautomatyzowana zamiatarka?

Urządzenie jest wyposażone w napęd elektryczny lub spalinowy. Za pulpitem sterowniczym znajduje się miejsce siedzące dla operatora. Sama nazwa urządzenia bywa nieco myląca, ponieważ zamiatarka przemysłowa nie służy wyłącznie do zamiatania i usuwania śmieci. Nowoczesny sprzęt posiada uniwersalne systemy, dzięki czemu, możemy go swobodnie dostosować także do innych zadań, np. do szorowania posadzki, a nawet koszenia trawnika.

Jaką wydajność oferuje nam dobra zamiatarka?

To zależy głównie od wyposażenia sprzętu. Nowoczesne maszyny posiadają szeroką ssawę oraz przynajmniej dwie tarcze odpowiedzialne za szorowanie posadzki. Wydajność w dużej mierze zależy także od gabarytu zakupionego sprzętu. Największe urządzenia potrafią w ciągu jednej godziny posprzątać powierzchnie rzędu kilku tysięcy metrów kwadratowych w ciągu jednej godziny. Oczywiście wyróżniamy także mniejsze maszyny przystosowane do pracy na kilkuset m2 w godzinę.

Czym powinna charakteryzować się dobra zamiatarka przemysłowa?

Warto postawić na sprzęt od renomowanego producenta, który może pochwalić się pozytywnymi opiniami ze strony klientów. Zakupiony sprzęt powinien również podlegać długoletniej gwarancji. Decydując się na zakup od renomowanego dostawcy zyskujemy serwis maszyn sprzątających. Możemy także w każdej chwili dokupić akcesoria w postaci wymiennych tarcz ora profesjonalnych środków czyszczących przystosowanych do zautomatyzowanych maszyn.

Klienci powinni również zwrócić uwagę na gabaryty poszczególnych maszyn, aby sprawdzić, czy zamiatarka przemysłowa rzeczywiście sprawdzi się na miarę naszych indywidualnych potrzeb. Ważnymi czynnikami wyboru są również: napęd (elektryczny lub spalinowy), energooszczędność, czas ciągłej pracy, wydajność (sprzątana powierzchnia na godzinę), a także uniwersalne systemy, które pozwalają dostosować sprzęt do innych zadań.

Profesjonalny sprzęt czyszczący – gdzie możemy go zakupić?

Jak już wspomnieliśmy, decydując się na tę inwestycję warto postawić na uznanego producenta, który słynie z niezawodności. Tego typu sprzęt możemy oczywiście zakupić za pośrednictwem oficjalnego dystrybutora. W naszym kraju jest nim firma Hako Katowice, która współpracuje wyłącznie z cenionymi w branży producentami maszyn czyszczących. Po za zamiatarkami oraz szorowarkami znajdziemy tu również profesjonalne środki czystości przystosowane do zautomatyzowanych maszyn.

Plusem zakupu od oficjalnego dostawcy jest gwarancja wydajności oraz serwis maszyn sprzątających. Mamy zatem pewność, że zakupiony sprzęt przez wiele lat będzie odznaczał się nienaganną pracą na najwyższym poziomie. Do naszej dyspozycji pozostają również wykwalifikowani konsultanci, którzy są w stanie doradzić nam wybór maszyny dostosowanej do potrzeb każdego obiektu. Inwestycja w procesjonalny sprzęt czyszczący zwraca się bardzo szybko. Zauważysz bowiem wymierne korzyści w postaci bardziej wydajnego sprzątania oraz niższych kosztów związanych z tym procesem.

W jaki sposób możemy w ekspresowym tempie zamiatać duże powierzchnie?