Pilne ogłoszenia o pracę w Dąbrowie Górniczej. Może to coś dla Ciebie?

Dąbrowa Górnicza to duże miasto przemysłowe zlokalizowane w województwie śląskim. Na terenie miasta znajduje się wiele zakładów produkcyjnych i przetwórczych. Kwitnie tu handel. Jeżeli szukasz pracy w Dąbrowie Górniczej, możesz znaleźć ją na wielu stanowiskach. Posiadamy ciekawe oferty pracy dla operatorów maszyn skrawających CNC, kierowców międzynarodowych, czy cieśli. https://megapraca.pl/praca-dabrowa-gornicza

Oferty pracy dla cieśli w Dąbrowie Górniczej

Cieśla to pracownik specjalizujący się w obróbce drewna. Do jego zadań należy wykonywanie różnych konstrukcji drewnianych według projektów dostarczonych przez pracodawcę. Od cieśli wymaga się zazwyczaj wykształcenia zawodowego (część pracodawców akceptuje także kursy dające prawo do wykonywania zawodu). Pracownik, który sprawdzi się na stanowisku cieśli powinien posiadać wysoką sprawność fizyczną, uzdolnienia manualne, a także cierpliwość, gdyż praca ta często ma charakter rutynowy. Inne ważne cechy to dokładność, solidność, systematyczność, a często także umiejętność pracy w grupie (może on współpracować z innymi cieślami lub pracownikami budowy). Cieśla musi posługiwać się urządzeniami do obróbki drewna. Praca wykonywana jest najczęściej na budowie lub w warsztacie. Zapotrzebowanie na pracowników specjalizujących się w obróbce drewna jest duże także za granicą. Osoby, które myślą o podjęciu pracy w innym kraju, powinny zapoznać się z naszymi ofertami zatrudnienia w Holandii.

Operator maszyn CNC potrzebny od zaraz

Wielu pracodawców w Dąbrowie Górniczej zgłasza zapotrzebowanie na operatorów CNC. Pracownicy ci zajmują się obsługą specjalistycznych urządzeń i maszyn, które służą do obróbki metali i materiałów z tworzyw sztucznych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku posiada wiedzę pozwalającą jej na dobór odpowiednich materiałów i maszyn służących do ich obróbki. Żeby rozpocząć karierę jako operator maszyn CNC najczęściej trzeba legitymować się wykształceniem wyższym (preferowani są absolwenci uczelni technicznych). Konieczna jest również zaawansowana umiejętność obsługi komputera. Duże znaczenie przy wyborze konkretnego kandydata ma także jego doświadczenie. Operator CNC znajdzie zatrudnienie w przedsiębiorstwach specjalizujących się w obróbce tworzyw sztucznych i metali. Zarobki oscylują na poziomie średniej krajowej.

Kierowca międzynarodowy – atrakcyjne warunki

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku kierowcy międzynarodowego należy przewożenie ładunków poza granice kraju. Przewóz najczęściej odbywa się przy pomocy samochodów ciężarowych, dlatego potrzebne są uprawnienia do ich prowadzenia. W przypadku kierowców międzynarodowych konkretne wykształcenie nie jest wymagane. Znacznie bardziej liczy się doświadczenie i konkretne umiejętności. W wielu wypadkach czynnikiem przesądzającym o zatrudnieniu jest przynajmniej komunikatywna znajomość języka obcego (języka kraju, do którego się jeździ). Pracownik musi liczyć się z długimi nieobecnościami w domu, w zamian za to może liczyć na wynagrodzenie przekraczające średnią krajową.