Komu zlecić organizację ruchu podczas wykonywania robót drogowych na Śląsku?

W celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom dróg, roboty drogowe i inne prace wykonywane w pasie drogowym, wymagają odpowiedniego oznaczenia i zabezpieczenia. Komu zlecić organizację ruchu podczas wykonywania tego typu modernizacji na Śląsku?

Organizacja ruchu podczas robót drogowych – Unistop z Czeladzi

Unistop z Czeladzi ma swoją siedzibę przy ulicy Lwowskiej 1. To firma, której głównym zadaniem jest produkcja znaków drogowych. Oferowane przez nią produkty spełniają wszystkie rygorystyczne normy i są odporne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Unistop zajmuje się nie tylko wytwarzaniem znaków pionowych, ale również wykonuje oznakowanie poziome. W ofercie firmy znajduje się także sprzedaż i montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Na uwagę zasługuje serwis i opieka porealizacyjna. Firmie Unistop można zlecić organizację ruchu na czas prowadzenia robót, a jak przeczytamy na www.unistop.pl/oferta/organizacja-ruchu, usługa ta polega też na montażu i oddaniu w dzierżawę znaków drogowych, urządzeń bezpieczeństwa ruchu i sygnalizacji tymczasowej. Obejmuje także montaż i demontaż elementów oznakowania.

Dąbrowa Górnicza – Tymczasowa organizacja ruchu drogowego

W Dąbrowie Górniczej przy ulicy Florowskiej 2b ma swoją siedzibę firma F.P.H.U Krupińscy. To rodzinne przedsiębiorstwo, które działa od 1980 roku. Początkowo działalność firmy obejmowała wykonywanie elementów z tworzyw sztucznych, a pierwsze znaki drogowe wykonano z maty szklanej i żywicy. Kolejne lata to czas dostosowywania sprzętu, produktów i usług do potrzeb zmieniającego się rynku. W ofercie F.P.H.U Krupińscy jest sprzedaż i montaż barier energochłonnych, barierek dla pieszych różnego rodzaju, oznakowania tymczasowego i docelowego pionowego oraz poziomego cienkowarstwowego. Firma również oferuje wynajem znaków oraz sprzedaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, takich jak pachołki drogowe, progi zwalniające, blokady parkingowe, czy lustra drogowe. F.P.H.U Krupińscy z Dąbrowy Górniczej wykonuje też kompleksowe oznakowanie parkingów, oznakowanie dla spółdzielni mieszkaniowych.

Zabezpieczenie robót drogowych i oznakowanie czasowe w Bytomiu

W Bytomiu przy ulicy Siemianowickiej 90 ma swój oddział firma FENIX SR Sp. z o.o. Zajmuje się wykonywaniem i utrzymaniem oznakowania pionowego i poziomego dróg. Choć z początku firma działała głównie na Śląsku, dziś świadczy swoje usługi w całej Polsce. W ofercie przedsiębiorstwa FENIX SR Sp. z o.o. znaleźć można sprzedaż znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Firma dysponuje magazynem znaków, więc zlecenia realizuje ekspresowo. FENIX SR Sp. z o.o. wykonuje też oznakowanie poziome dróg, autostrad i parkingów oraz zabezpieczenia robót drogowych i oznakowanie czasowe, w tym zgodnie z przygotowanym przez siebie projektem organizacji ruchu.

Powyżej omówione zostały oferty 3 firm ze Śląska, które zajmują się organizowaniem ruchu podczas wykonywania robót drogowych. Każda z nich w swojej ofercie ma także sprzedaż i wynajem znaków drogowych oraz pozostałych akcesoriów pomocnych przy wprowadzaniu zmian na drogach.