Drukuj

20 listopada w Akademii WSB odbędzie się spotkanie firm członkowskich Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. To również okazja, aby bliżej poznać RIG i przyłączyć się do tej organizacji. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wykład poświęcony recesji i inflacji.

Spotkanie firm członkowskich to dobra sposobność, aby nawiązać nowe kontakty biznesowe, a także przekonać się, czym na co dzień zajmuje się Regionalna Izba Gospodarcza. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Marek Zuber – wykładowca na studiach Executive MBA w Akademii WSB, ekonomista, analityk, ekspert i doradca finansowy. Temat jego wystąpienia to „Recesja, inflacja – czy zagoszczą u nas na dłużej?”

Początek spotkania o godz. 17, zakończenie zaplanowano ok. godz. 20. Udział bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Rejestracja na stronie app.evenea.pl

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach wspiera działalność zrzeszonych w niej firm. M.in. organizuje szkolenia, konferencje i seminaria; prowadzi działalność doradczą na temat pozyskiwania zewnętrznego finansowania przedsięwzięć gospodarczych; pomaga nawiązywać relacje biznesowe, w tym zagraniczne; zajmuje się promocją firm członkowskich.