Popkultura na półce w Dąbrowie Górniczej spotkanie o wampirach w bibliotece

Wampiry od wieków fascynują i przerażają, a ich obecność w popkulturze nie słabnie. Już 30 czerwca w sercu Dąbrowy Górniczej odbędzie się wyjątkowe spotkanie, które odkryje przed uczestnikami tajemnice tych mrocznych postaci!
- Biblioteka Główna w Dąbrowie Górniczej zaprasza na wieczór z wampirami
- Jak zarezerwować miejsce na spotkaniu o wampirach w Dąbrowie Górniczej
Biblioteka Główna w Dąbrowie Górniczej zaprasza na wieczór z wampirami
Miłośnicy literatury i filmów o wampirach mają powód do radości! W poniedziałek 30 czerwca o godzinie 17:00 w Bibliotece Głównej przy ul. Kościuszki odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu „PopKultura na półce”. Tym razem tematem przewodnim będą właśnie wampiry – postacie, które od stuleci inspirują twórców i widzów na całym świecie.
Spotkanie to doskonała okazja, by zanurzyć się w świat tych niezwykłych istot, które zyskały miejsce nie tylko w klasycznych opowieściach, ale także we współczesnych filmach i serialach. Od legendarnych historii o Draculi, przez klimatyczne „Wywiady z wampirem”, aż po popularne produkcje takie jak „Zmierzch” czy „Pamiętniki wampirów” – każdy znajdzie coś dla siebie.
Jak zarezerwować miejsce na spotkaniu o wampirach w Dąbrowie Górniczej
Zainteresowani udziałem powinni pamiętać o wcześniejszej rezerwacji miejsc. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 32 639 03 28. To ważne, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie wydarzeniem rośnie z każdym dniem.
Biblioteka Główna to miejsce znane mieszkańcom Dąbrowy Górniczej jako centrum kulturalne i edukacyjne, które regularnie organizuje wydarzenia przyciągające zarówno młodszych, jak i starszych odbiorców. Spotkania z cyklu „PopKultura na półce” cieszą się dużą popularnością dzięki ciekawym tematom i atmosferze sprzyjającej wymianie pasji oraz wiedzy.
Nie przegap okazji, by poznać fascynujące historie o wampirach i dowiedzieć się, jak te postacie ewoluowały na przestrzeni lat. To wydarzenie to prawdziwa gratka dla fanów mrocznych klimatów i kultury masowej!
Wg inf z: Miejska Biblioteka Dąbrowa Górnicza
Ostatnie Artykuły

W Dąbrowie Górniczej stanęły kurtyny wodne. Ochłoda czeka w pięciu punktach

Korty w Parku Zielona czekają na naprawę. Gracze muszą zrobić przerwę

Kwaśniewski w Dąbrowie Górniczej. W centrum spór o samorząd i centralizację

Cięcie i pustka w galerii PKZ. Studencka grafika zaskakuje skalą

Letnie kino pod chmurką wraca do Dąbrowy - repertuar na wakacyjne wieczory

Drobna usterka nie musi czekać. Rusza pomoc dla seniorów z Dąbrowy Górniczej

Zdrowie kobiet pod lupą. W Dąbrowie Górniczej szykuje się ważne spotkanie

Teatr Polska w PKZ - trzy spektakle, trzy różne emocje

Na pikniku w Dąbrowie Górniczej ruszyła akcja o wakacyjnym bezpieczeństwie

Dąbrowa Górnicza bez nudy. Pikniki, mecze i Industriada na jeden weekend

Filmowa Biblioteka w Dąbrowie Górniczej pokaże muzyczną drogę na szczyt

Profilaktyka onkologiczna wyszła poza szpital. W Toszku padło ważne pytanie

W bibliotece o futbolu bez stadionowego szumu - autor biografii Lewandowskiego

Nowe mieszkania zamiast kortów. W Dąbrowie wraca stary spór o Kasprzaka
Przydatne dane teleadresowe
- Sanktuarium NMP Anielskiej w Dąbrowie Górniczej - msze, sakramenty, kancelaria
- Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej - kontakt, filie, karta biblioteczna i katalog online
- Parafia św. Jadwigi Królowej w Dąbrowie Górniczej - msze, kancelaria, sakramenty
- Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej - kontakt, godziny, informacje
- Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej - zajęcia artystyczne, zapisy i kontakt
- Urząd Skarbowy w Dąbrowie Górniczej - adres, telefon i godziny obsługi
