Uwaga! Upał (komunikat RSO)

Czwartkowe Potańcówki Międzypokoleniowe wracają do Fabryki Pełnej Życia

Grafika promocyjna wydarzenia Czwartkowe Potańcówki Międzypokoleniowe wracają do Fabryki Pełnej Życia

Wieczory w Dąbrowie Górniczej znów będą tańczyć! W lipcu i sierpniu do Fabryki Pełnej Życia wracają Czwartkowe Potańcówki Międzypokoleniowe — czyli luźne, otwarte spotkania przy muzyce, na których dobrze bawią się i stali bywalcy, i osoby, które wpadają pierwszy raz. Brzmi jak plan na ciepły, letni czwartek, więc warto zajrzeć i dać się porwać muzyce.

Szczegóły Czwartkowych Potańcówkek Międzypokoleniowych

  • Data: 2 lipca 2026 (czwartek), godz. 19:00–22:00
  • Miejsce: Fabryka Pełna Życia, ul. Kościuszki 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza
  • Wstęp: wolny, bez biletów i rezerwacji

Potańcówki odbywają się w każdy czwartek lipca i sierpnia. Wydarzenie toczy się w Strefie Smaku, która zamienia się wtedy w letni parkiet pod gołym niebem.

Jak wygląda wieczór na potańcówkach?

Za muzyczną oprawę odpowiada Hubert-S, więc można liczyć na repertuar, który naprawdę zachęca do tańca. Nie trzeba mieć partnera ani żadnego tanecznego doświadczenia — wystarczą wygodne buty, trochę chęci i dobry humor.

To spotkanie ma wyraźnie międzypokoleniowy charakter, więc świetnie odnajdą się tu zarówno seniorzy, jak i młodsi mieszkańcy, którzy chcą spędzić letni wieczór w swobodnej atmosferze

Dla kogo to wydarzenie?

To propozycja dla tych, którzy lubią:

  • taniec bez zadęcia,
  • plenerowe wydarzenia w centrum miasta,
  • muzykę i spotkania w sąsiedzkim klimacie,
  • letnie czwartki spędzone w ruchu i w dobrym towarzystwie.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu dofinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Senioralnych.

Link do wydarzenia na Facebooku