Prezencja to ogólnie mówiąc to co przedstawiamy sobą, całokształt naszej osoby. Wielu ludzi stara się doskonalić swoją prezencję. Jest ona istotna w wielu sytuacjach życiowych. Liczy się ona w dużej mierze w sytuacjach takich jak rozmowa o pracę, wystąpienie publiczne np. w mediach, elegancki bankiet, ale też w nieco innych sytuacjach jak spotkania z płcią przeciwną lub podczas spotkań ze znajomymi. Jak dbać o taką prezencję? Warto mieć swój styl. Szukając swojego stylu można posiłkować się różnymi źródłami. W internecie znajdziemy naprawdę bardzo dużo inspiracji modowych, które możemy wykorzystać. Jeżeli chodzi o ubiór to czasami też wystarczy wyjść do galerii handlowej by przymierzyć parę ubrań. Ważne są też kosmetyki, których używamy. Dzięki nim możemy poprawić wygląd naszej cery chociażby. Co jeszcze jest istotne? Bardzo ważnym elementem są perfumy. Warto szukać perfum dobrej marki. Ciekawie prezentują się zapachy linii Azzaro dostępne w drogerii indizio https://indizio.pl/pl/producer/Azzaro/450# .

Czemu akurat perfumy są istotne?

Ubiór często dużo o nas mówi, jednakże ludzie postrzegają nas nie tylko zmysłem wzroku, ale też węchu. Eleganckie i dobrej jakości perfumy sprawiają, że jesteśmy lepiej postrzegani. Dzięki dobrze dobranym pod siebie zapachom możemy uwydatnić swoje najlepsze cechy.

Krótko o Azzaro

Loris Azzaro założył w drugiej połowie XX wieku swój dom mody, który bardzo szybko zdobywał popularność, nawet wśród gwiazd. Osobistości takie jak Nicole Kidman czy Claudia Cardinale nosiły często kreacje, które przygotowywał Loris Azzaro. Jego nieszablonowe podejście do mody tj. używanie niespotykanych jak na tamte czasy jaskrawych tkanin przypadło do gustu wielu ludziom, przez co Azzaro jest dziś bardzo rozpoznawalną nazwą w świecie mody. Loris Azzaro wypuścił również wysokiej jakości linię zapachów. Jakie to są zapachy?

Azzaro Chrome

Zapach Azzaro Chrome jest zapachem, który można określić jako ,,radosny”. To zapach, który dzięki cytrusowym nutom jest niezwykle orzeźwiający i rześki. Jest to zapach męski, dla Panów, którzy cenią sobie radość, którą daje życie i nie boją się po nią sięgnąć. Zapach ten kojarzy się z chęcią przeżycia przygód czy nowych doznań. Zapach ten jest idealny na lato.

Azzaro Pour Homme

Pour Homme z pewnością przypadnie mężczyznom, którzy cenią sobie uniwersalność. Azzaro Pour Homme to zapach, który sprawdzi się nie tylko podczas eleganckiego bankietu, ale również świetnie będzie się komponował z ubiorem nieformalnym, który możemy założyć np. na rozrywkowy wieczór ze znajomymi. Mimo, że zapach ten powstał w 1978 roku, to jest on nadal na czasie i ma duże grono fanów

Azzaro Chrome Sport

Sama nazwa tego zapachu wiele wyraża. Jest to zapach dla mężczyzn dynamicznych, ceniących sobie aktywność fizyczną i sport. Mimo, że w nazwie perfum jest słowo ,, sport” to zapach ten sprawdzi się przy wielu sytuacjach takich jak wyjście ze znajomymi czy też pobyt w pracy. Zapach ten dzięki nutom cytrusowym jest orzeźwiający, rześki i intrygujący. 

Co składa się na naszą prezencję?