Policja Dąbrowa Górnicza apeluje: Wsparcie dla Jakuba z autyzmem poprzez 1,5% podatku
Wśród nas są ludzie, którzy każdego dnia stają do walki z własnymi ograniczeniami, pokonując przeciwności, które dla innych mogą wydawać się nie do przezwyciężenia. Takim przykładem jest historia młodego Jakuba Nocóna, syna lokalnego policjanta z Dąbrowy Górniczej, który mimo zmagania się z autyzmem, dzięki wsparciu społeczności i niewiarygodnej sile woli, robi ogromne postępy ku samodzielności. Teraz ta wspaniała społeczność ma szansę znów stanąć na wysokości zadania, wspierając jego dalszą rehabilitację poprzez przekazanie 1,5% podatku.
  1. Jakub Nocoń zmaga się z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, jest synem policjanta z Dąbrowy Górniczej.
  2. W związku z rozpoczęciem sezonu rozliczeń podatkowych, apelujemy o wsparcie w rehabilitacji Jakuba, przekazując 1,5% podatku.
  3. Dzięki dotychczasowym darowiznom i pracy specjalistów, Jakub poczynił znaczące postępy, przewyższając oczekiwania medyków.
  4. Chłopiec nadal potrzebuje regularnej opieki i wsparcia w zaspokajaniu podstawowych potrzeb życiowych.
  5. Wsparcie można przekazać na konto Fundacji Pomóc Więcej, wpisując numer KRS 0000389968 oraz cel szczegółowy: Jakub Nocoń.

Życie rzuca nam wyzwania, które z pozoru wydają się nie do pokonania. Jednak wspólnymi siłami możemy tworzyć cuda, pomagając tym, którzy sami nie są w stanie stawić czoła trudnościom. Tak jest w przypadku małego Jakuba, którego historia to nie tylko opowieść o walce z chorobą, ale również o sile rodzinnego wsparcia i społecznej solidarności. Mimo że każdy dzień przynosi nowe wyzwania, dzięki pomocy innych, Jakub stawia kolejne kroki ku lepszej przyszłości.

Dzięki wsparciu ze strony ludzi dobrej woli w poprzednich latach, Jakub, mimo prognoz lekarzy, dokonał nieoczekiwanego postępu. Edukacja i systematyczna rehabilitacja pozwoliły mu na osiągnięcie samodzielności w pewnych aspektach życia, co jeszcze jakiś czas temu wydawało się niemożliwe. Teraz, ponownie zwracamy się z apelem o wsparcie dla Jakuba i jego rodziny w tej nierównej walce. Przekazując 1,5% swojego podatku, możemy przyczynić się do kolejnych sukcesów Jakuba, pomagając mu w dalszym rozwoju i rehabilitacji.

O wsparcie można przekazać na konto Fundacji Pomóc Więcej, której misją jest asystowanie w rozwoju i leczeniu dzieci z różnymi formami niepełnosprawności. Wystarczy na formularzu PIT wpisać numer KRS 0000389968, a w rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy” dopisać Jakub Nocoń, aby środki trafiły na wsparcie jego rehabilitacji. Każdy procent podatku, który zdecydujemy się przekazać, przynosi realną pomoc i daje nadzieję na lepsze jutro.

W akcie współczesnego heroizmu, gdzie każde dobro wraca ze zdwojoną siłą, stajemy razem, aby wspierać tych, którzy potrzebują naszej pomocy najbardziej. Dzięki naszym małym gestom, dużo możemy zmienić w życiu Jakuba i jego rodziny, dając im nie tylko finansowe wsparcie, ale także nadzieję i siłę do dalszej walki.


Opierając się na: Policja Dąbrowa Górnicza