Firma EXPRESS EFEKT obsłuży Dni Dąbrowy Górniczej 2024
Zaplanuj swoją majówkę w Parku Hallera! Firma EXPRESS EFEKT zorganizuje obsługę gastronomiczną i handlową podczas nadchodzących Dni Dąbrowy Górniczej oraz festynu rodzinnego na Dzień Dziecka.
  1. Wybór organizatora usług: EXPRESS EFEKT Andrzej Dressler zadba o kulinarną i handlową stronę wydarzenia.
  2. Data wydarzenia: Festiwal odbędzie się od 31 maja do 2 czerwca 2024 roku.
  3. Lokalizacja: Impreza zaplanowana jest w Parku Hallera.
  4. Kontakt dla wystawców: Zainteresowani mogą skontaktować się pod numerem 692326453 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tym roku, podczas Dni Dąbrowy Górniczej, uczestnicy będą mogli cieszyć się nie tylko atrakcjami kulturalnymi i rozrywkowymi, ale również bogatą ofertą gastronomiczną i handlową. To wszystko dzięki firmie EXPRESS EFEKT, której profesjonalizm w organizowaniu tego typu usług został już wielokrotnie doceniony przez mieszkańców naszego miasta. Lokalni przedsiębiorcy i handlowcy, którzy chcieliby wziąć udział w wydarzeniu jako wystawcy, mają teraz szansę zgłosić swoje stoiska. Festiwal, będący jednocześnie okazją do świętowania Dnia Dziecka, co roku przyciąga liczne rodziny, co czyni go doskonałym miejscem do promocji lokalnych produktów i usług.

Nie przegap okazji do bycia częścią jednego z najważniejszych wydarzeń w naszym mieście. Zaplanuj swoje stoisko już teraz i dołącz do grona zadowolonych uczestników i organizatorów. Czekamy na Was w Parku Hallera na przełomie maja i czerwca!


Na podst. PKZ Dąbrowa Górnicza