Wieczór literacko-muzyczny w dąbrowskiej bibliotece
Poezja i muzyka w harmonii – taką niecodzienną kombinację będzie można podziwiać podczas wieczoru literacko-muzycznego organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną we współpracy z Oddziałem Zagłębiowskim Stowarzyszenia Autorów Polskich.
  1. Data: 25.06.2024, godzina 18:00
  2. Miejsce: Biblioteka Główna, ul. T. Kościuszki 25
  3. Wystąpi zespół Bilans Moralny
  4. Rezerwacje możliwe online, mailowo i telefonicznie

Spotkanie odbędzie się 25 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 w Bibliotece Głównej. Wydarzenie to stanowi nie lada gratkę dla miłośników literatury i muzyki, oferując jednocześnie duchową ucztę i artystyczne wrażenia.

Na scenie pojawią się utalentowane poetki, które zaprezentują swoje wiersze, wzbogacając tym samym literacki krajobraz naszego miasta. Ich twórczość, pełna emocji i głębi, z pewnością poruszy serca słuchaczy.

Muzyczną atmosferę wieczoru zapewni zespół “Bilans Moralny”, który swoim występem dopełni literacką część wydarzenia. Ich muzyka, pełna pasji i zaangażowania, wprowadzi uczestników w wyjątkowy nastrój, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Rezerwacja wejściówek jest możliwa na kilka sposobów: poprzez stronę internetową biblioteki, mailowo lub telefonicznie. Szczegółowe informacje na temat rezerwacji dostępne są na stronie biblioteki oraz pod numerem telefonu 32 639 03 01.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby zanurzyć się w świat poezji i muzyki, które razem tworzą niepowtarzalną symfonię słów i dźwięków.


Na podst. Biblioteka w Dąbrowie Górniczej