Poznaj bibliotekę i wygraj! Konkurs dla czytelników

Zapraszamy wszystkich miłośników książek do udziału w wyjątkowym konkursie! Sprawdźcie, jak dobrze znacie nasze biblioteki i wygrajcie cenne nagrody!

  1. Obejrzyj filmy o naszych bibliotekach na Facebooku.
  2. Odgadnij, która to filia MBP.
  3. Zgarnij nagrodę za poprawną odpowiedź!

Już od 22 czerwca rusza konkurs, w którym możecie sprawdzić swoją wiedzę na temat Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej. W każdą sobotę o godzinie 18:00 na naszym profilu na Facebooku pojawi się nowy filmik przedstawiający jedną z filii. Wasze zadanie? Odgadnąć, która to placówka!

Konkurs potrwa do 31 sierpnia 2024 roku, a nagrodą dla zwycięzcy będzie książka. Aby wziąć udział, wystarczy obejrzeć filmik, a następnie napisać w komentarzu pod postem, która to filia MBP. Pierwsza osoba z poprawną odpowiedzią wygrywa!

Warto zaznaczyć, że konkurs trwa do momentu, aż ktoś poprawnie odpowie na pytanie, jednak nie później niż do dnia ogłoszenia cotygodniowych wyników. To doskonała okazja, aby lepiej poznać nasze biblioteki i przy okazji zdobyć ciekawą lekturę na lato.

Nie przegapcie tej szansy! Śledźcie nasz profil na Facebooku, bierzcie udział w konkursie i cieszcie się z nagród. Powodzenia!


Źródło: MBP Dąbrowa Górnicza