23 listopada w Dąbrowie Górniczej rozpocznie się kolejna edycja artystycznego projektu dąbrowskiej Fundcji „Wygrajmy Razem” , organizowanego wspólnie z Pałacem Kultury Zagłębia pod hasłem „Wygrajmy Razem Mimio Wszystko” w kooperacji WTZ Otwarte Serca, SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej.

Podczas koncertu w Sali Teatralnej PKZ zabrzmią najpiękniejsze piosenki o miłości. Nie zabraknie takich przebojów jak Gdy mi Ciebie zabraknie, Odrobinę szczęścia w miłości, Byłaś dla mnie wszystkim, czy Lornetka. Ponad to w koncercie wystąpią laureatki I Przeglądu Wokalnych Talentów Muzyka – Wyobraźnia – Ciemność, nowego projektu fundacji Wygrajmy Razem realizowanego wspólnie z PKZ. Oprawę muzyczną na najwyższym poziomie zagwarantuje dąbrowska Miejska Orkiestra Dęta, która w tym roku obchodzi jubileusz 20-lecia swojej działalności. W roli konferansjera wystąpi popularna dziennikarka telewizyjna Monika Zamachowska.

W ramach projektu odbędzie się również gala wręczenia statuetek ELFY za wsparcie działań fundacji Wygrajmy Razem Łukasza Barucha i Karoliny Żelichowskiej, a także dobrowolna zbiórka datków na cele statutowe w/w organizacji.

Wygrajmy Razem Mimo Wszystko jest przedsięwzięciem współfinansowanym ze środków gminy Dąbrowa Górnicza.