Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Dąbrowa Górnicza

Worki filtracyjne znajdują zastosowanie głównie w przemysłowych systemach odpylania i posiadają specyficzne właściwości, które pozwalają je stosować w wielu branżach przemysłowych. Czym odznaczają się worki filtracyjne? Gdzie znajdziemy ciekawą ofertę dotyczącą tych produktów? 

Materiały i zastosowanie worków filtracyjnych

Worki filtracyjne mogą być wykonane z następujących materiałów:

  • poliester,
  • polipropylen,
  • poliakryloniotryl,
  • meta-aramid,
  • poliimid,
  • PPS,
  • szklana tkanina z membraną PTFE,

Najpopularniejszym materiałem jest poliester, który odznacza się oryginalnymi właściwościami oraz posiadać może różne gramatury, zabezpieczenia hydrofobowe lub antyelektrostatyczne. Poliestrowe worki filtracyjne spotykamy w zasadzie we wszystkich gałęziach przemysłowych - w branży drzewnej, spożywczej, mineralnej, cementowej, przy sztucznych tworzywach, jak również w ciężkim przemyśle typu ciepłownie, huty i elektrownie. 

Worki filtracyjne - podstawowe informacje

Worki filtracyjne najlepszej jakości

Firma GEKO Filtration jest renomowanym producentem worków filtracyjnych służących do urządzeń odpylających. Worki filtracyjne tworzone przez firmę odznaczają się najwyższą jakością i dbałością o każdy szczegół. Bogata oferta pozwala wybierać także wśród innych wyrobów różnego typu - kompensatorów tkaninowych, rękawów zsypowych, filtrów patronowych, worków do mokrej filtracji, filtrów absolutnych, tkanin, mat, siatek filtracyjnych, koszy wsporczych do worków filtracyjnych itp. Rozbudowana oferta ma na celu zaspokoić potrzeby każdego klienta, który jest traktowany priorytetowo i w każdym przypadku indywidualnie. 

Producent bazuje na najlepszej jakości wyrobów, stosując zaawansowane technologie wspierające procesy tworzenia produktów. Elastyczne terminy realizacji dopasowane zostają do potrzeb klienta, który szybko uzyskuje potrzebne informacje. Skorzystać warto także z doradztwa technicznego, które pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości. Atrakcyjny zakres cenowy sprawia, że GEKO Filtration cieszy się sporym zainteresowaniem na rynku. 

Worki filtracyjne stosowane są na szeroką skalę w wielu gałęziach przemysłowych. Wykorzystywane są przykładowo do urządzeń odpylających i pozwalają pracować sprawnie oraz skutecznie. Wybierając produkty tego typu należy zwrócić uwagę na najlepszą jakość i atrakcyjną cenę, co pozwoli spełnić oczekiwania wielu odbiorców. Jedną z najciekawszych ofert posiada GEKO Filtration - firma bazująca na wieloletnim doświadczeniu i tworząca najlepsze produkty spełniające wymogi odbiorcy. Zastosowanie trwałych materiałów pozwala korzystać z wyrobów przez długi czas.