KMP Dąbrowa Górnicza: Zmiany kadrowe w dąbrowskim garnizonie
Nowe twarze w szeregach dąbrowskich stróżów prawa – świeże umysły wprowadzają ożywienie do lokalnej policji.
  • Zmiany kadrowe w dąbrowskiej policji – dwóch oficerów na nowych stanowiskach.
  • Adrian Konieczniak obejmuje funkcję Zastępcy Komendanta w Ząbkowicach.
  • Jacek Piwowarczyk awansuje na Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu.

Wśród murów Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej, jak i w korytarzach Komisariatu w Ząbkowicach, rozbrzmiewają echa zmian kadrowych. Mieszkańcy mogą spodziewać się odświeżonego podejścia do kwestii bezpieczeństwa, dzięki nominacjom dwóch znanych już w strukturach policji osób, które otrzymały szansę na wykazanie się w nowych rolach.

Swój profesjonalizm i doświadczenie w służbie będzie miał okazję rozwijać Adrian Konieczniak, dotychczas związany z wydziałem do walki z przestępczością gospodarczą. Przyjęty przez kolegów i komendanta miejskiego z otwartymi ramionami, Konieczniak w roli Zastępcy Komendanta Komisariatu w Ząbkowicach zamierza nie tylko wzmocnić bezpieczeństwo, ale i pielęgnować relacje z lokalną społecznością.

Natomiast Jacek Piwowarczyk, który wcześniej wspierał komisariat w Ząbkowicach jako zastępca komendanta, w nowej odsłonie kariery wcieli się w rolę Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Jego determinacja i sprawne zarządzanie śledztwami zyskały uznanie przełożonych i otworzyły drogę do tej prestiżowej pozycji.

Przewietrzenie struktur to nie tylko nowe wyzwania dla awansowanych oficerów, ale i zapowiedź dalszego wzmacniania poczucia bezpieczeństwa mieszkańców Dąbrowy Górniczej. Zarówno Konieczniak, jak i Piwowarczyk podkreślają gotowość do efektywnej współpracy z zespołami podległych wydziałów, mając na względzie dobro społeczności, której służą. Rodacy i współpracownicy wypowiadają się jednomyślnie, życząc nowym liderom policji sukcesów i owocnej służby.


Opierając się na: KMP Dąbrowa Górnicza