Wielkanocny rabat w PKZ - cztery koncerty tańsze o 30 procent

Wielkanocny rabat w PKZ - cztery koncerty tańsze o 30 procent

FOT. Pałac Kultury w Dąbrowie Górniczej

W Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej przed świętami pojawiła się propozycja, która może skusić wszystkich, którzy lubią rezerwować kulturalne wieczory z wyprzedzeniem. Przez kilka dni bilety na wybrane koncerty można kupić taniej - i to bez czekania na ostatnią chwilę. 🎶🐣

  • W PKZ odliczają dni do wielkanocnej obniżki
  • Kapela ze Wsi Warszawa, Gentiane MG, Janusz Radek i Piotr Paduszyński w jednej puli

W PKZ odliczają dni do wielkanocnej obniżki

Od 1 do 6 kwietnia br. działa wielkanocna promocja -30% na bilety do wybranych wydarzeń w Pałacu Kultury Zagłębia. Warunek jest prosty: podczas zakupu trzeba podać kod albo hasło „JAJKO”.

Zniżka obejmuje zarówno zakup online w elektronicznym systemie sprzedaży biletów, jak i bilety kupowane w kasie Pałacu Kultury Zagłębia. To dobra wiadomość dla tych, którzy wolą kupić wejściówkę od ręki, jak i dla osób załatwiających wszystko przez internet.

Kapela ze Wsi Warszawa, Gentiane MG, Janusz Radek i Piotr Paduszyński w jednej puli

Promocja dotyczy czterech koncertów, rozłożonych na najbliższe tygodnie. Dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej to niezła okazja, żeby zaplanować kilka muzycznych wyjść bez mocniejszego uszczerbku dla portfela 💸

  • 10 kwietnia, g. 18:00 - koncert Kapeli ze Wsi Warszawa i Woda na Młyn
  • 15 kwietnia, g. 19:00 - koncert kanadyjskiej formacji jazzowej Gentiane MG
  • 26 kwietnia, g. 18:00 - koncert Janusza Radka
  • 16 maja, g. 17:00 - koncert Piotra Paduszyńskiego

Wszystkie te bilety można kupić ze zniżką -30%, jeśli przy zakupie padnie „JAJKO”. Oferta jest więc konkretna i krótka w czasie - kto ma ochotę na wiosenny koncertowy maraton, powinien zerknąć do repertuaru wcześniej, bo promocja kończy się 6 kwietnia.

na podstawie: Pałac Kultury w Dąbrowie Górniczej.