Ponad 3 promile alkoholu w organizmie wykazało badanie 46-letniego kierującego seatem ibiza, zatrzymanego przez policjantów z dąbrowskiego zespołu wywiadowców prewencji. Dąbrowianin posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami. Teraz za złamanie wyroku sądu oraz jazdę „na podwójnym gazie” grozi mu teraz do 3 lat więzienia.

Do interwencji doszło w minioną sobotę przed godz. 20.00 na ul. Wyspiańskiego w Dąbrowie Górniczej, gdzie policjanci zwrócili uwagę na kierującego seatem ibizą i postanowili auto poddać kontroli drogowej. Szybko okazało się, że kierujący osobówką był kompletnie pijany i posiadał w swoim organizmie 3,18 promila alkoholu. Szybko też na jaw wyszło, 46-latek posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami do 26 sierpnia 2019 roku. Dąbrowianinowi za złamanie wyroku sądu i jazdę z promilami grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.