Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Dąbrowa Górnicza

Drukuj

Mikołajki tuż-tuż! Sprawdźcie, gdzie w Dąbrowie Górniczej spotkacie Mikołaja oraz jakie atrakcje przygotowały dąbrowskie instytucje.

Pałac Kultury Zagłębia

  • 6 grudnia o godz. 16:00 w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia odbędą się – inne niż zwykle – Mikołajki! Dla dzieci oraz ich rodziców/opiekunów PKZ wyświetli seans Mikołaj w każdym z nas 2, poprzedzony rozdaniem prezentów oraz spotkaniem ze Świętym Mikołajem. Informacje o biletach tutaj [kliknij].

Spotkania z Mikołajem odbędą się też w klubach osiedlowych i świetlicach środowiskowych, m.in. w Klubie Osiedlowym Unikat, Świetlicy Środowiskowej Łosień, Świetlicy Środowiskowej Rudy.

Miejska Biblioteka Publiczna

  • W tym roku, w Mikołajki, św. Mikołaj pojawi się w Bibliotece Głównej i Filii nr 8 (Strzemieszyce Wielkie). Przed spotkaniem na bibliotecznych scenach wystąpią z programami animacyjnymi: Teatr Gry i Ludzie z „Gorączką Mikołajową” oraz O! Teatr z „Wyjątkowym prezentem”. Więcej informacji o zapisach tutaj [kliknij].

Nemo – Świat Rozrywki

  • Dąbrowski aquapark świętowanie Mikołajek rozpoczyna już w nocy z 4 na 5 grudnia. To wtedy odbędzie się Mikołajkowy Nocny Maraton Pływacki! Impreza skierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Więcej informacji tutaj [kliknij].

Fundacja Godne Życie

  • Fundacja Godne Życie jak co roku organizuje świąteczną zbiórkę słodyczy. Do kilku punktów w mieście przynosić można słodycze i artykuły szkolne/plastyczne, którymi w okresie świątecznym obdarowane zostaną najbardziej potrzebujące dzieci z Dąbrowy Górniczej. Słodycze można zostawić w: Miejskim Centrum Informacji, Centrum Aktywności Obywatelskiej i Szkole Języków Obcych Perfekt. Zbiórka trwa do 15 grudnia.