Drukuj

W roku 2023 chcielibyśmy realizować Budżet Obywatelski w oparciu o nowe zasady dostosowane do zmieniających się przepisów i rzeczywistości. Nowy regulamin chcemy przygotować wspólnie z mieszkańcami.

Do zeszłego roku Budżet Obywatelski w Dąbrowie Górniczej realizowany był – na podstawie przepisów ustawy o samorządzie gminnym – jako procedura ogólnomiejska. Tym różnił się od Dąbrowskiego Budżetu Partypacyjnego, który ma charakter dzielnicowo-osiedlowy.

W 2023 roku chcielibyśmy realizować Budżet Obywatelski w oparciu o nowe zasady dostosowane do zmieniających się przepisów i rzeczywistości. Nowy regulamin BO chcemy przygotować wspólnie z mieszkańcami, dlatego zachęcamy do udziału w ankiecie i odpowiedzi na zawarte w niej pytania. Pozwoli to na lepsze przygotowanie spotkań ewaluacyjnych.

ANKIETĘ należy złożyć do dnia 2 grudnia 2022 r. w jednej z następujących form:

poprzez wypełnienie formularza elektronicznego;

– wysłanie mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

osobiste złożenie w Wydziale Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, Centrum Aktywności Obywatelskiej ul. Sienkiewicza 6A.

Poniżej zamieszczamy harmonogram spotkań warsztatowych:

I warsztat: 15 grudnia 2022 (czwartek) godzina 17.00 – Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górnicze, ul. Sienkiewicza 6A;

II warsztat: 10 stycznia 2023 (wtorek) godzina 17.00 – Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górnicze, ul. Sienkiewicza 6A;

Prosimy o potwierdzeniu uczestnictwa w warsztatach do 13 grudnia 2022 drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 518 270 597.