Zabiegi na rozstępy - skuteczna walka z rozstępami

Zabiegi na rozstępy są chętnie wybierane przez wiele kobiet. Jeśli borykamy się z tym problemem, warto postawić na profesjonalne zabiegi. Jakie efekty dają zabiegi tego typu? Gdzie znajdziemy najciekawsze propozycje?

Skuteczne zabiegi na rozstępy

Jaki zabieg na rozstępy jest często wybierany przez kobiety? Możliwości jest sporo. Postawić można przykładowo na:

  • Mezoterapia na rozstępy - na początku dobierane są odpowiednie substancje odżywcze. Potem są one podawane do głębszych warstw skórnych. W efekcie dochodzi do zredukowania rozstępów.
  • Usuwanie rozstępów za pomocą mikronakłuć - stosuje się tutaj urządzenie podobne do długopisu. Precyzyjne mikronakłucia mają na celu dostarczyć naszej skórze substancji odżywczych.
  • Zabieg laserowe na rozstępy - kosmetolog sięga po specjalny laser, który tworzy mikrowiązki. Wnikają one w skórę i uszkadzają naskórek oraz skórę właściwą. Dzięki temu uzyskujemy intensywną regenerację włókien skóry.

Zabiegi na rozstępy z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet.

Istotne jest to, że zabiegi na rozstępy są dobierane indywidualnie. Wiele zależy od potrzeb danej osoby i wskazań specjalisty. Na szczęście można skorzystać z konsultacji z kosmetologiem, tak aby wybrać najlepsze rozwiązanie” - mówi Karolina Formela, kosmetolog z Clinica Cosmetologica.

Niezawodne zabiegi na rozstępy

Zabiegi kosmetyczne na rozstępy to sposób na odzyskanie jędrnej i gładkiej cery, wolnej od nieestetycznych zmian. Okazuje się, że zabiegi na rozstępy poprzedzane są rozmową z kosmetologiem. Specjalista wskaże nam ciekawe opcje do wyboru i przeciwwskazania. Metody laserowe nie mogą być wybrane przez osoby z nowotworami, opryszczkami, cukrzycą, świeżą opalenizną lub skłonnościami do blizn. Jeśli chodzi o wskazania do zabiegu, są one związane oczywiście z występowaniem pomarańczowej skórki.

Na kilka tygodni przed zabiegiem zapomnijmy o opalaniu. Nie trzeba się tutaj specjalnie przygotowywać, jednak warto mieć na uwadze zalecenia specjalisty. Zabiegi na rozstępy są bezbolesne lub mało bolesne, dlatego nie trzeba się ich obawiać. Mogą trwać do 60 minut, a ich przebieg wiąże się z wybranym zabiegiem. Jak dbać o skórę po zabiegu? Stosujmy delikatne kosmetyki naturalne, nie podrażniające skóry.

Zabiegi na rozstępy - efekty i miejsce wykonania

Jakie efekty dają zabiegi na rozstępy? Cera szybko staje się gładka, jędrna i odżywiona. Pamiętajmy o tym, że najczęściej wymagane jest wykonanie kilku serii zabiegów. Omówimy tę kwestię ze specjalistą.

Gdzie wykonamy zabiegi na rozstępy? Warto postawić na profesjonalną placówkę Clinica Cosmetologica. W tym wypadku doskonała jakość usług łączy się z profesjonalnym podejściem do naszych potrzeb. Kosmetolodzy posiadają wiedzę i doświadczenie, dlatego możemy im zaufać.

Podsumowując warto podkreślić, że zabiegi na rozstępy pozwalają na nowo cieszyć się z pięknej cery. Postawmy na fachowe wsparcie kosmetologów, pracujących w Clinica Cosmetologica.

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607