Drukuj

Zrozumieć AI: Przewodnik po technologii przyszłości dla przedsiębiorców – to tytuł kolejnego szkolenia z cyklu BiznesMixer. W jego trakcie będzie można bliżej poznać tematykę sztucznej inteligencji i możliwości jej wykorzystania w biznesie.

Biorąc udział w wydarzeniu będzie można odkryć m.in. podstawy działania AI, potęgę dużych modeli językowych (LLM) oraz ich możliwości i ograniczenia. Będzie o ChatGPT, ale to tylko wstęp i pokazanie szerszych możliwości, dzięki wtyczkom i modułowi analizy danych. Uczestnicy poznają inne możliwości wykorzystania AI w firmie. Dowiedzą się też, jak AI może zapewnić przewagę biznesowi, dzięki prostym, łatwym do wdrożenia narzędziom, az po bardziej zaawansowane rozwiązania. Bezpieczeństwo jest kluczowe, dlatego omówione zostaną również kwestie związane z danymi przetwarzanymi przez LLM. Po tym szkoleniu zdobędzie się solidną podstawę do podejmowania mądrych decyzji dotyczących wdrażania AI w swoim biznesie.

Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców MŚP, freelancerów, właścicieli jednoosobowych firm oraz właścicieli i menadżerów większych organizacji.

BiznesMixer odbędzie się 16 listopada, w siedzibie Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej (ul. Kościuszki 3/101, teren Fabryki Pełnej Życia). Początek o godz. 17.00. Bezpłatne bilety do pobrania na stronie evenea.pl/

Szkolenie poprowadzi Piotr Cieluchowski – przedsiębiorca, współtwórca Growth AI oraz GrowthTools.pl – strony, kanału YT oraz grupy FB skoncentrowanych na narzędziach wspierających biznes, ze szczególnym naciskiem na wykorzystanie możliwości AI. Zawodowo i nałogowo wyszukuje i testuje narzędzia, które realnie usprawniają działanie firm. Od roku mocno zanurzony w tematach AI. Zarówno od strony gotowych narzędzi, jak również od strony tworzenia prostych narzędzi rozwiązujących konkretne problemy w organizacji, opartych o dostępne API. Uważa, że zrozumienie podstaw działania modeli językowych przez przedsiębiorców i osoby decyzyjne w firmach jest niezbędne do przeprowadzenia optymalnego wdrożenia AI. Prelegent w tematach AI mi. in. na Future conf ’23 w Krakowie oraz na Mobile Trends for Experts ’23 w Warszawie. Piotr jest również współzałożycielem i wiceprezesem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Śląsk.

BiznesMixer jest spotkaniem nie tylko szkoleniowym, ale także networkingowym. Druga część to jak zawsze nawiązywanie relacji. Dlatego warto mieć ze sobą wizytówki czy telefon, aby wymienić się kontaktami i porozmawiać o swojej firmie albo pomyśle na biznes.

Organizatorem BiznesMixer jest Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości. Wydarzenie współfinansowane ze środków miasta Dąbrowa Górnicza. Szkolenie „Zrozumieć AI: Przewodnik po technologii przyszłości dla przedsiębiorców ” odbywa się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Miasto po raz kolejny włącza się do akcji