Przedsiębiorcy spotkają się, by porozmawiać o networkingu
Zagłębiowska Izba Gospodarcza zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Kawa czy Herbata” – tym razem skupione na networkingu. To świetna okazja, aby poznać nowe osoby i nawiązać wartościowe kontakty biznesowe.
  1. Spotkanie odbędzie się 21 maja o godz. 12.
  2. Temat: networking – wymiana wiedzy i doświadczeń.
  3. Miejsce: siedziba ZIG, ul. Kościuszki 3/101.
  4. Udział jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmowane na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Networking to niezwykle ważny element współczesnego biznesu, który umożliwia nawiązywanie relacji w celu współpracy, wymiany wiedzy i dzielenia się doświadczeniami. Spotkania i eventy branżowe, rozmowy podczas konferencji oraz wymiana wizytówek to tylko niektóre z form, jakie może przybrać networking.

Już 21 maja o godz. 12:00 w siedzibie Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej (ul. Kościuszki 3/101) odbędzie się spotkanie poświęcone właśnie tej tematyce. Poprowadzą je przedstawiciele firmy Wertui – Jakub Kapalita, wiceprezes zarządu, oraz Bartosz Słota, menadżer zespołu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zgłoszenia można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Partnerami spotkania są firma Wertui, miasto Dąbrowa Górnicza oraz Bank PKO BP. Warto skorzystać z tej okazji, aby dowiedzieć się więcej o skutecznych metodach budowania relacji biznesowych.

Cykl „Kawa czy Herbata” organizowany przez Zagłębiowską Izbę Gospodarczą to seria spotkań, które od początku roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Dotychczas odbyły się dwa spotkania – jedno poświęcone pozyskiwaniu funduszy europejskich, a drugie dotyczące prawnych podstaw reklamacji.

Warto również zaplanować udział w kolejnym spotkaniu z tego cyklu, które odbędzie się 6 czerwca o godz. 12:00 i będzie poświęcone tematyce sukcesji. Ekspertami będą Kamil Modrzyk z kancelarii IURATOR oraz Przemysław Bzura, ekspert ds. ubezpieczeniowych.

„Kawa czy Herbata” to nie tylko okazja do zdobycia cennych informacji, ale także szansa na zacieśnienie kontaktów z innymi przedsiębiorcami z regionu.


Według informacji z: Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej