Festiwal Piosenki i Tańca Przedszkolaków znów zachwycił!
Festiwal Piosenki i Tańca Dąbrowskich Przedszkolaków już po raz osiemnasty zachwycił widzów w Pałacu Kultury Zagłębia. Maluchy z 21 przedszkoli pokazały swoje talenty i pasje, prezentując różnorodne układy taneczne i piosenki.
  1. W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 dzieci z 21 przedszkoli.
  2. Motywem przewodnim były słowa „Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma…”.
  3. Festiwal odbył się pod patronatem prezydenta miasta.
  4. Organizatorem było Przedszkole nr 36.

Pałac Kultury Zagłębia ponownie stał się miejscem radosnych występów najmłodszych mieszkańców. Przedszkolaki z lokalnych placówek edukacyjnych zaprezentowały się na XVIII Festiwalu Piosenki i Tańca, który odbył się 16 maja. Na scenie Sali Teatralnej można było podziwiać nie tylko piosenki, ale i pełne energii układy taneczne.

Wydarzenie, które odbywa się już po raz osiemnasty, zorganizowało Przedszkole nr 36, a honorowy patronat objął prezydent miasta. Temat tegorocznej edycji „Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma…” doskonale oddał charakter całej imprezy.

Na scenie wystąpiły dzieci z 21 przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, w sumie ponad 200 małych artystów. Sala Teatralna PKZ wypełniła się barwnymi strojami i radosnymi dźwiękami, które rozbrzmiewały przez cały dzień. Dzieci z wielką pasją i zaangażowaniem pokazały, że mają nie tylko talent, ale i ogromne serca do tego, co robią.

Festiwal Piosenki i Tańca Dąbrowskich Przedszkolaków na stałe wpisał się w kalendarz lokalnych wydarzeń kulturalnych, stając się jednym z najważniejszych momentów w życiu przedszkolaków. Co roku jest to doskonała okazja, aby najmłodsi mieszkańcy miasta mogli zaprezentować swoje umiejętności przed szeroką publicznością.


Urząd Miejski Dąbrowa Górnicza