Letnie Kino Dzieci 2024 w kinie Kadr startuje 24 czerwca!
Już wkrótce rusza Letnie Kino Dzieci w kinie Kadr! Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę filmową dla najmłodszych widzów, która wystartuje 24 czerwca. Codziennie (oprócz czwartków) zapraszamy na seanse pełne przygód i niezapomnianych wrażeń!
  1. Start wydarzenia: 24 czerwca 2024
  2. Codzienne seanse z wyjątkiem czwartków
  3. Różnorodny repertuar dla dzieci
  4. Bilety w cenie 15 zł

Letnie Kino Dzieci w kinie Kadr to niepowtarzalna okazja, by spędzić wakacyjne dni w towarzystwie ulubionych bohaterów filmowych. W tym roku przygotowaliśmy dla Was znakomity repertuar, który z pewnością dostarczy mnóstwo radości i rozrywki.

Na początek, od 24 do 26 oraz od 28 do 30 czerwca, zapraszamy na dwa tytuły. O godzinie 11:00 wyświetlimy Strażniczkę smoków, animowaną przygodę prosto z Hiszpanii i Chin. Natomiast o 15:00 będzie można zobaczyć Istoty fantastyczne, komedię fantasy z USA.

W kolejnym tygodniu, od 1 do 3 oraz od 5 do 7 lipca, na ekranie pojawi się ponownie Istoty fantastyczne o godzinie 11:00. Natomiast popołudniowe seanse, o 15:00, zdominowane będą przez nową animowaną komedię Garfield z USA.

Od 8 do 10 oraz od 12 do 14 lipca, o godzinie 11:00, ponownie spotkamy się z Garfieldem. Z kolei o 15:00 zaprezentujemy australijską animację akcji Ucieczka ze zwierzowersum, która z pewnością przyciągnie uwagę młodych widzów.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Bilety w cenie 15 zł są już dostępne. Letnie Kino Dzieci to idealny sposób na spędzenie wakacyjnych dni w kinie Kadr, pełnych magii, śmiechu i niezapomnianych przygód. Zapraszamy serdecznie!


Źródło: Pałac Kultury w Dąbrowie Górniczej